Смак суші і ролів одночасно залежить від правильності їх приготування, інгредієнтів, якості продуктів, а також і способу їх подачі. Багато хто з нас взагалі не знає і зовсім не розуміє, як правильно вживати цю страву японської кухні і часом її навіть побоюються через це. Але варто сказати, що навіть не всім японцям відомо, як правильно їсти суші і роли, а також чим їх запивати.
Пропонуємо вам ознайомитися з правилами подачі блюда і подивитись, як суші та роли готують для наших клієнтів в представленому меню.
Правила японського етикету
Японський етикет подачі суші та ролівдоволі складний для європейців, оскільки замість виделок там використовуються палички. Окрім того сам процес поїдання суші є цілим ритуалом. Але, знаючи, як правильно їдять суші, з чим і як їх подають, можна відкрити собі новий, вишуканий смак даної страви.\
Головні особливості подачі блюда:
• традиційно суші подаються на гарному посуді сервіровки – фарфоровій або лакованому дерев'яномублюді, тарілка має бути квадратної форми, або використовується спеціальна таріль сушиоку, на бамбуковому підносі або спеціальної дерев'яної дощечці гета;
•на блюді поруч із суші потрібно красиво викласти маринований імбир та васабі;
• весь пейзаж оточується гілочками зелені та фігурками із фруктів та овочів
• крім даної страви традиційно на японський стіл разом з суші подають сеюзару – це невеличка тарілочка з соусом, або маленький глечик для нього;
• також на столі повинна бути підставка для ролів темаки – тамакі-даї та хашиоки – підставка для того, щоб класти на неї палички.
Вважають, що для сервірування данної страви не можна використовувати надто яскравий посуд, оскільки страва губиться на її фоні. Найкраще підходять однотонні квадратні чи прямокутні тарілки.
Правила прийому суші і ролів
Найкраще подавати суші та роли одразу після того, як вони приготовлені. Однак з ролами е одна особливість – їх можна трохи потримати в холодному місці. Це робиться для того, щоб нарізати їх красивими шматками було набагато легше.
Їсти роли та суші можна різними способами:
• покласти шматочок ролу або суші на бік і взяти паличками, вмочити начинкою в соєвий соус (вмочувати рис не рекомендується - це поганий тон), начинку треба класти на язик;
• також можна мазати шматочки імбиром, а потім класти начинкою на язик.
Їдять суші і роли традиційними китайськими паличками або руками – вибирати вам. Самі японці найчастіше їдять їх саме руками. Перед їжею прийнято подати вологі та теплі рушники, які називаються осиборі, які замінюють миття рук, іноді вони подаються між стравами.