Багато хто здивується, коли дізнається, що:
1. Суші має готувати обов’язково тільки чоловік – це традиція і раніше їх готували саме чоловіки. Це пов’язано з тим, що в Японії вважали що у жінок нібито температура тіла трохи вища, а через це сира риба буде швидше псуватиметься. Крім цього косметика, що використовується жінками, може зіпсувати смак страви.
2. Суші можна їсти лише у певну пору року. Як правило, для приготування суші використовують рибу, яка перебуває на нересті. Адже саме тоді вона найсмачніша. Саме тому в різні пори року популярні інші види суші.
3. Норі шкрябали з дна човнів. Сьогодні це здається доволі дивним. Та раніше норі акуратно знімали з дна човна, які поверталися з плавання. З добутого норі робили тонкі пластини, а потім їх висушували. Нині такий спосіб пішов у минуле, адже кухарі навчилися вирощувати норі штучним шляхом.
4. Роли мають коріння далекі від Японії. Всім відомі Філадельфія і Каліфорнія пішли зі Сполучених Штатів Америки. Перші страви почали готувати близько двох тисяч років тому поселенці правих і лівих берегів річки Меконг. Рецепт приготування цих ласощів прийшов до Японії лише у восьмому столітті.
5. Перші роли готували у вигляді консервів і вживати в їжу їх необхідно було одразу після приготування. Якщо страва хоча б кілька годин постоїть в холодильнику, то їх смак сильно зміниться і стане не таким, як після приготування. З перших днів існування страви, її використовували як спосіб зберігання морепродуктів. Тонкі шматочки філе риби солили, пересипали рисом і клали під прес. Так страва лежала декілька тижнів. Така процедура дозволяла потім зберігати рибу до року.
6. Суші їдять руками. У Японії палички необхідні лише для того, щоб брати роли. У той же час суші їдять лише руками, хоча все частіше використовують палички.
7. Суші можна їсти лише у певну пору року. Як правило, для приготування суші використовують рибу, яка перебуває на нересті. Адже саме тоді вона найсмачніша. Саме тому в різні пори року популярні інші види суші.
8. Роли не їдять разом із імбиром, що йде до них. Він слугує для освіження смакових якостей. Досить з'їсти скибочку імбиру між зняттям проби з різних ролів і можна буде сповна насолодитися грою смаків.
9. Найоригінальніший рол – фугу. Для приготування такої страви знадобиться кілька років навчання та спеціальна ліцензія, адже до її складу входять отруйні іглобрюхі. Поласувати ними зможе будь-хто, окрім імператора Японії, якому вживання такої страви суворо заборонено.
10. Рибні роли – афродизіак. Риба та морепродукти відрізняються високим насиченням омега-3. Вони надають більше сили чоловікам, тому вважаються природними афродизіаками.
11. Васабі – не смакова добавка. Японський хрін подають до ролів для того, щоб убити мікроби, які можуть перебувати у сирій рибі. Таким чином він робить страву безпечною для вживання.

Найсвіжіші та соковитіші суші і роли завжди в УЛОВ! Ми знаємо як порадувати клієнтів смаковими якостями!